KONST / Litografier / Färglitografi 16108103
nr 1610 8103
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Parkbänk. Signerad, numrerad 11/35. Färglitografi. Bladets mått: 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:49:14
31/3 09:57:23
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström